تغییر زبان

 

شبکه های اجتماعی

ثبت نام و ارسال چکیده

لطفاً نکات زیر را قبل از تکمیل نمودن فرم ثبت نام به دقت مطالعه فرمائید.

  1. ارائه دهندگان مقاله می توانند مقاله خود را به صورت حضوری یا غیابی(طبق شرایط تعریف شده) ارائه نمایند که نیاز است نوع ارائه خود را مشخص نمایند.

 

  1. فرم ثبت نام ارائه دهندگان مقاله حداکثر تا تاریخ 9 آبان 1397 ارسال گردد(از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید). برای دریافت فرم ثبت نام ارائه مقاله به زبان فارسی، کلیک کنید.

 

  1. فرم ثبت نام برای شرکت کنندگان بدون ارائه مقاله جهت حضور در کنفرانس، حداکثر تا تاریخ 9 آبان 1397 بهمراه فیش واریزی ارسال گردد(از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید). برای دریافت فرم ثبت نام بدون ارائه مقاله، کلیک کنید.

 

  1. نویسندگان یک مقاله به غیر از یک نفر از آنها که قصد حضور در کنفرانس را دارند، باید فرم جداگانه را تکمیل نمایند و مبلغ هزینه حضور(طبق جدول هزینه ها) را پرداخت نمایند (برای دریافت گواهی نامه ارائه به همراه نویسنده اصلی و عدم حضور، نیازی به پرداخت هزینه نیست).

 

  1. هزینه ثبت نام باید به شماره حساب 0109508778007 به نام مؤسسه پژوهشگران اندیشمند نزد بانک ملی واریز گردد و بعد از واریز وجه ثبت نام، فیش اسکن شده از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال گردد.

 

  1. تاییدی دریافت فرم ثبت نام حداکثر تا سه روز کاری از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد. خواهشمند است اصل فیش واریزی در زمان کنفرانس تحویل داده شود.

 

ارائه غیابی(در صورت عدم امکان مسافرت)

در کنفرانس امکان ارائه مقاله به صورت غیابی وجود دارد  و نیازی به حضور در کنفرانس نیست(در صورت عدم امکان مسافرت). ارائه دهندگان باید فایل پاورپوینت مقاله خود را حداکثر تا 9 آذر 1397 از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال نمایند (عدم ارسال فایل پاورپوینت مقاله تا تاریخ معین شده، منجر به عدم صدور گواهی نامه می شود).

گواهی نامه ارائه مقاله، تا هفت روز کاری بعد از کنفرانس به صورت رایگان پست می گردد.

 

انواع ارائه

قابل ذکر است که گواهی نامه ارائه مقاله، بلافاصله بعد از ارائه مقاله به ارائه دهنده اعطاء می گردد.

ارائه شفاهی

این نوع ارائه شامل 15 دقیقه ارائه بعلاوه 5 دقیقه پرسش و پاسخ می باشد(جمعاً 20 دقیقه).

برای دریافت نکات لازم جهت آماده سازی ارائه شفاهی کلیک نمایید.

 

ارائه پوستری

این نوع ارائه در زمان خاص اعلام شده در طول کنفرانس انجام می گردد.

برای دریافت نکات لازم جهت آماده سازی ارائه پوستری کلیک نمایید.

 

ارسال چکیده

یک چکیده کمتر از 250 کلمه ای و با عنوان کمتر از 15 کلمه و حداکثر 5 کلمه کلیدی از طریق فرم ثبت نام و ارسال مقاله حداکثر تا تاریخ 9  آبان 1397 از طریق ایمیل دبیرخانه (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال گردد. چکیده های دریافت شده با توجه به ملاک های علمی داوری می شوند و نتایج داوری و نوع ارائه مقاله حداکثر تا دو هفته بعد از دریافت چکیده از طریق ایمیل به نویسندگان مقاله اعلام می گردد.

 

کتاب چکیده و اصل مقالات

کتاب چکیده مقالات، به صورت نسخه چاپی قابل دریافت است.

در ضمن، علاقه مندان به انتشار اصل مقاله خود، باید اصل مقاله را حداکثر تا تاریخ 9 آذر ماه 1397 از طریق ایمیل دبیرخانه ( این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال نمایند. علاوه بر ایندکس نمودن مقالات منتخب در پایگاه سیویلیکا، مقالات منتخب در کتاب مجموعه مقالات کنفرانس منتشر می شوند.

قابل ذکر است محدودیتی برای نویسندگان جهت تنظیم فرمت اولیه مقاله وجود ندارد و فرمت نهایی آن جهت انتشار، در صورت پذیرش، به نویسندگان اعلام می گردد.